17 та 18 серпня 2023 року в режимі онлайн відбулася Літня школа між Шотландською лісовою школою (Scottish School of Forestry) та Національним лісотехнічним університетом України. Літню школу організовано в рамках програми Twinning відповідальними від Шотландської лісової школи Нілом Кліландом (Neil Cleland) та від НЛТУ України Сергієм Гаврилюком.

Під час Літньої школи були заслухані доповіді про Шотландську лісову школу (Ніл Кліланд) та Національний лісотехнічний університет України (Сергій Гаврилюк). Про історію лісів у Шотландії доповів Йоахім Боем (Joachim Boehm), а про лісове господарство України – проф. Василь Лавний.

Про лісове господарство Шотландії розповів Еван Бовдіч (Euan Bowditch), а про лісовий сектор України – проф. Орест Кійко. У роботі літньої школи взяли участь і інші викладачі та студенти з Шотландської лісової школи та НЛТУ України.

Щодня проводилася дискусія для кращого розуміння особливостей лісового господарства обох країн, можливостей подальшої співпраці в рамках програми Twinning. Як результат, домовлено продовжити співпрацю також для підготовки Зимової школи та Літньої школи у 2023-2024 навчальному році, куди також залучити представників університетів Європейського союзу.