У понеділок, 4 вересня 2023 року, відбулася урочиста зустріч абітурієнтів освітнього ступеня Бакалавр із Дирекцією інституту лісового та садово-паркового господарства, завідувачами випускових кафедр та кураторами академічних груп. На зустрічі були присутні майже всі студенти, що вступили до сім’ї студентів нашого інституту.

Із вступним словом виступив Директор інституту, професор Миклуш Степан Іванович, який привітав нових студентів у стінах лісотехніки та доповів про особливості організації навчання у 2023-2024 навчальному році. Із рекламацією Народного дому НЛТУ України виступив керівник Корнійчук Назарій, який є студентом нашого інституту.

Студенти мали змогу познайомитися між собою, провести ознайомчу зустріч із кураторами академічних груп, зокрема:

1. Іванюк Андрій Петрович, доц. – куратор групи ЛГ-11;
2. Харачко Тарас Іванович, доц. – куратор групи ЛГ-12;
3. Лісовий Микола Миколайович, проф. – куратор групи ЛГ-13;
4. Жмурко Сергій Васильович, доц. – куратор групи ЛГС-11;
5. Різун Ельвіра Миколаївна, доц. – куратор груп МГ-11;
6. Курницька Марта Петрівна, доц. – куратор груп СПГ-11 та СПГС-11;
7. Кучерявий Володимир Сергійович, доц. – куратор групи А-11;
8. Король Микола Михайлович, доц. – куратор групи ГД-11;
9. Крамарець Володимир Олександрович, проф. – куратор групи ЗКР-11.

Наостанок, проф. Миклуш С.І. побажав студентам-абітурієнтам плідного і цікавого навчання в стінах нашого університету.

Вітаємо студентів-абітурієнтів ННІ лісового і садово-паркового господарства!

Дирекція ННІ ЛСПГ