Шановні колеги!

5 грудня 2023 року відбудеться 73-а науково-технічна конференція професорсько-викладацького складу, наукових працівників, докторантів та аспірантів за підсумками наукової діяльності у 2022-2023 роках у секції “Наукові основи підвищення продуктивності та біологічної стійкості лісових та урбанізованих екосистем”.

Для формування Програми конференції, просимо Вас подати теми виступів на конференції, шляхом реєстрації учасників у GoogleForms за покликанням: https://forms.gle/gMBZL6yxyeaik54t6 або на пошту (ilspg@nltu.edu.ua та serhiy_havrylyuk@nltu.edu.ua) за таким зразком:

Типологічна різноманітність і продуктивність ялинових деревостанів на північно-східному макросхилі Українських Карпат
Лавний Василь Володимирович, професор кафедри лісівництва, професор, докт. с.-г. наук;
Матусевич Олександр Борисович, аспірант кафедри лісівництва

Теми для доповідей просимо надіслати до 1 грудня 2023 року.
За підсумками роботи Конференції планується видати електронний збірник Матеріалів конференції, тому просимо також надсилати тези конференції, оформлені відповідно до вимог.

Детальна інформація у інформаційному листі: