Шановні студенти!

Центр забезпечення якості освітньої діяльності НЛТУ України на вимогу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) проводить опитування студентів 2-4 курсів освітнього рівня бакалавр та 6 курсу освітнього рівня магістр. Опитування проводиться відповідно до спеціальності, на якій навчається студент.

Мета опитування – оцінити рівень задоволеності студентів освітніми програмами. Згідно рекомендацій НАЗЯВО, таке опитування проводиться двіччі за навчальний рік.

Матеріали освітніх програм, за якими навчаються студенти нашого інституту, опубліковані на сайті НЛТУ України. Просимо всіх студентів старших курсів ознайомитися із освітніми програмами та обов’язково пройти це опитування! Покликання на опитувальник за різними програмами наведено нижче.

БакалавриМагістри
Лісове господарствоЛісове господарство