Завдяки ініціативі студентів та співробітників Навчально-наукового інституту лісового та садово-паркового господарства була підготовлена та відправлена нашим захисникам чергова маскувальна сітка. Сітка вийшла масивною 10 х 6 м.
Велику роль в забезпеченні матеріалами зробили працівники всіх кафедр інститут, серед яких слід виділити працівників кафедри лісових культур та лісової селекції.
До організації та плетіння долучилися активні представники Студентської ради та профкому студентів інституту, які залучали всіх бажаючих студентів. Серед них найбільше долучилися студенти груп СПГ-11, ЛГ-12, ЛГС-11, СПГС-11, ЛГ-21, ЛГ-22, МГ-21, СПГ-31 та ін.
Завдячуючи нашим колегам з Сумського національного університету, було використано гачки для пришвидшення процесу плетіння даних сіток.

Дякуємо всім хто долучився до корисної справи і рухаємося разом до перемоги.