У четвер, 11 квітня 2024 року, в рамках курсу “Дистанційне зондування Землі в лісовому господарстві”, відбулася онлайн зустріч з Alicja Rynkiewicz та Adam Wasniewski, які працюють дослідниками в Інституті геодезії та картографії у м. Варшава, Республіка Польща. На зустрічі були присутні студенти груп ЛГ-41, ЛГС-11 та СПГС-11.

Під час зустрічі Alicja Rynkiewicz презентувала можливості використання платформи Google Earth Engine для цілей оцінки наземного вкриття, їх змін та лісового вкриття. Зустріч пройшла у дружній та невимушеній атмосфері, де студенти мали змогу оцінити можливості використання інструментів GEE для потреб лісового господарства, зокрема космічних знімків та сервісів, які забезпечують оцінку змін лісового вкриття (напр. Global Forest Watch, Copernicus тощо).

Сподіваємося, зустріч була корисною для обох сторін.

Підготував: Сергій Гаврилюк