29 квітня 2024 року у плані проведення профорієнтаційної роботи завідувач кафедри ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології д.с.-г. н., професор Геник Я.В. та доцент кафедри ботаніки, деревинознавства і недеревних ресурсів лісу, к.с.-г.н. Заячук В.Я. відвідали Прикарпатський фаховий коледж лісового господарства та туризму. Зустрілися з адміністрацією, викладачами і студентами та ознайомили їх з новими спеціальностями Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства НЛТУ України. Обговорили особливості вступної компанії 2024 року для абітурієнтів та намітили шляхи подальшої співпраці.
![](https://i1.wp.com/ilspg.nltu.edu.ua/wp-content/uploads/zobrazhennya_viber_2024-05-01_18-57-34-265.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ilspg.nltu.edu.ua/wp-content/uploads/zobrazhennya_viber_2024-05-01_18-57-34-399.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ilspg.nltu.edu.ua/wp-content/uploads/zobrazhennya_viber_2024-05-01_18-57-34-498.jpg?ssl=1)