У ННІ ЛСПГ постійно триває профорієнтаційна робота за усіма спеціальностями та рівнями, зокрема і влітку 2024 р., коли до нас у рамках договору про співпрацю завітали студенти та викладачі ЧНТУ (м.Черкаси). У плані проведення профорієнтаційної роботи для залучення майбутніх магістрів освітньої програми «Лісове господарство» в НЛТУ України доценти кафедри ботаніки, деревинознавства та недеревних ресурсів лісу, кандидати с.-г. наук Василь Заячук і Наталія Горбенко відвідали Національний природний парк «Сколівські Бескиди» разом зі студентами спеціальності 205 «Лісове господарство» та викладачами Черкаського державного технологічного університету.

Директор парку Василь Приндак ознайомив із видовим різноманіттям та особливостями поширення флори та фауни парку, основними напрямками наукової та природоохоронної роботи колективу парку. Особливо цікавим був перегляд фото- та відеоматеріалів фотопасток, огляд раритетних експонатів Музею НПП. Студенти задавали багато запитань щодо навчання на вищих освітніх рівнях спеціальності, роботи працівників Парку.

Василь Заячук
Наталія Горбенко