У ННІ ЛСПГ відбулось чергова спільна зустріч зі стейкхолдерами представників робочих груп з акредитації освітньої програми 205- «Лісове господарство» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти. Цього разу на базі Національного природного парку «Сколівські Бескиди» доценти кафедри ботаніки, деревинознавства та недеревних ресурсів лісу, кандидати с.-г. наук Василь Заячук і Наталія Горбенко разом та викладачами – завідувачем кафедри Інгрідою Чемерис та доцентом кафедри Світланою Ключкою і студентами спеціальності 205 «Лісове господарство» Черкаського державного технологічного університету обговорили з директором парку Василем Приндаком шляхи покращення практичної підготовки студентів НЛТУ України та ЧДТУ при проведенні навчальних та виробничих практик на базі парку. Члени робочої групи обговорили з фахівцями наукового відділу та відділу екоосвіти практичні аспекти проходження виробничих практик студентами на об‘єктах природо-заповідного фонду.