Шановні студенти та абітурієнти 2024 року вступу!

Абітурієнтам Навчально-наукового інституту лісового та садово-паркового господарства 2024 року вступу для поселення в гуртожитки НЛТУ України з 26 серпня 2024 року Вам слід з’явитися в Дирекцію ННІ ЛСПГ (вул. Природна 19, кім. 32) та оформити всі необхідні документи. З переліком документів можна ознайомитися на сторінці “Гуртожитки“.

Для студентів старших курсів, що не подали заяви та договори на продовження проживання в гуртожитку, заяви з візою коменданта гуртожитку та два примірника договору слід принести особисто в Дирекцію ННІ ЛСПГ з 29 серпня 2024 року. Заяви студентів старших курсів будуть розглядатися тільки після поселення абітурієнтів та наявності вільних місць! Бланки заяв та договорів можна завантажити тут або тут.