Шановні колеги!

Найсердечніші вітання з професійним святом – Днем працівника лісу!

2024 рік особливий для Національного лісотехнічного університету України, адже у жовтні виповнюється 150 років з часу підготовки у стінах університету фахівців для лісового господарства. Серед наших випускників є очільники лісової галузі різних рівнів – майстри лісу, мисливствознавці, лісничі, керівники підприємств, народні депутати.

Сьогодні, в час повномасштабної російської агресії, віддаємо шану та щиро дякуємо всім воїнам-лісівникам, які беруть участь у визволені України від загарбників – нашим студентам, викладачам, співробітникам, випускникам.
Нехай краса рідного лісу, надихає Вас на благородні справи та добрі вчинки, окриляє на нові наукові звершення та успіхи, обдаровує гарним настроєм та міцним здоров’ям.
Бажаємо здоров’я, любові, удачі та достатку, мудрості й терпіння, віри в нашу перемогу та прекрасне майбутнє України!

Дирекція ННІ ЛСПГ