До уваги студентів та науково-педагогічних працівників НЛТУ України!

У рамках договору про співпрацю між Національним лісотехнічним університетом України та Шопронським університетом (Угорщина) оголошується подача заявок на навчання та викладання в Шопронському університеті.

Стипендії надаються в рамках Центральноєвропейської програми обміну (Central European Exchange Program for University Studies), що була ініційована Угорським національним офісом CEEPUS.

Фінансові умови:

• Для студентів – 180 000 угорських форинтів (HUF)/місяць (приблизно 460 євро);
  • Для науково-педагогічних працівників:
  • Викладач – 200 000 HUF/міс (приблизно 510 євро), передбачає 6-11 годин навчання/консультації протягом 5 днів
  • Викладач (розширена діяльність) – 300 000 HUF/місяць (приблизно 770 євро), передбачає мінімально 12 годин навчання/консультації протягом 10 днів
  • Викладач (віртуально) – 100 000 HUF/міс (приблизно 260 євро), передбачає мінімум 6 годин онлайн навчання/консультації протягом місяця, пов’язаний лише з фізичною мобільністю

Примітка! Подвійне фінансування неможливе: не дозволяється отримувати стипендію з інших джерел для покриття витрат на одну і ту ж освітньо-наукову діяльність.

Тривалість мобільності:

• Для студентів – 3-6 місяців (довгострокова) або 1-2 місяці (короткострокова);
  • Для науково-педагогічних працівників – викладання (teaching assignment) мінімум на 5 днів і максимум на 12 місяців.

Примітка! Усі мобільності мають завершитися до 31 серпня 2025 року.

В Університеті Шопрон студенти матимуть можливість приєднатися до курсів, що пропонуються для іноземних студентів у програмах з навчанням англійською мовою, перелічених за посиланням https://international.uni-sopron.hu/programmes-1:

• BSc in International Business Economics;
  • BSc in Timber Industry Engineering;
  • BSc in Business Administration Management;
  • MSc in International Economy and Business;
  • MSc in Nature Conservation Engineering;
  • MSc in Timber Industry Engineering;
  • PhD in Economics and Management;
  • PhD in Forestry and Wildlife Management;
  • PhD in Wood Sciences and Technologies.

Кінцевий термін подання заявок: 30 листопада 2024 року

Вимоги до кандидатів:

Щоб мати право подати заявку на програму в Шопронському університеті, ви повинні навчатися або працювати в НЛТУ України.

Процедура подачі:

Кандидат має подати заявку на участь у програмі CEEPUS Freemover через портал www.ceepus.info

Разом з онлайн-заявкою потрібно завантажити наступні документи:

• Лист про прийняття, виданий угорським приймаючим університетом, зразок доступний за посиланням. Для отримання листа потрібно обрати програму навчання (для студентів) або кафедру для викладання (для НПП), сформувати короткий план навчання/викладання та звернутись за контактами нижче.
  • Будь-який документ, що підтверджує відповідність вимогам (наприклад, довідка про зарахування, студентський квиток або виписка з трудового договору з НЛТУ України).

Заявки розглядатимуться Угорським національним офісом CEEPUS у разі офіційної відповідності вимогам і в порядку надходження.

З вимогами щодо оформлення документів та покроковою інструкцією подання заявки Ви можете ознайомитися за посиланням.

Контактна особа в Шопронському університеті: Марта Шандор, Ms. Márta Sándor, е-мейл: tudrh@uni-sopron.hu